ALEKSANDRA JANOWICZ

W tym roku będę kierowniczką na ,,Moim Pierwszym Obozie”. To właśnie od niego w zeszłym roku zaczęła się moja przygoda z Obozami Gestalt.

Obecnie kończę dwuletni etap szkolenia na terapeutkę Gestalt w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt oraz równolegle studiuję Pedagogikę w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Zawodowo prowadzę kino studyjne i organizuję filmowe warsztaty psychoedukacyjne  dla grup szkolnych. Angażuję się w działania Fundacji Awareness, gdzie koordynuje projekty związane z edukacją w kulturze.

Uwielbiam aktywne spędzanie czasu – wyprawy rowerowe i piesze wędrówki po lesie. Lubię gotować, oglądać filmy i tańczyć. Ważna jest dla mnie równowaga między działaniem, a odpoczywaniem.

Podczas obozów chcę dać dzieciom przestrzeń na zabawę i odpoczynek. Jestem tu po to, aby dać swoją obecność i wsparcie w trakcie wyjazdu. Ważne dla mnie jest stworzenie bezpiecznej i otwartej atmosfery do integracji i rozwoju.

Będę proponować zajęcia kreatywne i zabawy na świeżym powietrzu. Jestem gotowa na podążanie za potrzebami grupy i bardzo się cieszę, że już niebawem się poznamy!