Katarzyna Kopcik

Jestem studentką Szkoły Psychoterapii Gestalt w Warszawie, studiuję także psychologię (dla magistrów), a z wykształcenia jestem kosmetologiem. Ukończyłam także Szkołę Coachingu.

Spotkanie z podejściem Gestalt na warsztatach rozbudziło moją ciekawość, przede wszystkim tym, że jest terapią holistyczną, bierze pod uwagę cały organizm człowieka – emocje i uczucia, ciało, umysł, relacje z otoczeniem.

Moją mocną stroną jest uważność i otwartość na ludzi, a najważniejsze w relacjach są: akceptacja, towarzyszenie i sympatia.

W relacji dorośli – dzieci ważny jest dla mnie obustronny szacunek, akceptacja, nieocenianie, słuchanie i SŁYSZENIE oraz wyrażanie emocji, po to by się rozumieć i porozumieć, rozwijać.

Byłam uczestniczką warsztatów improwizacji Teatru Tadam w Łodzi, gdzie ważnym elementem było sceniczne wyrażanie emocji, aktywne słuchanie i praca z partnerem na scenie czym też chętnie podzielę się z uczestnikami. Jestem także wizażystką i z doświadczenia wiem jak dużo frajdy sprawia „odkrywanie urody” w sobie nawzajem na kółku makijażu na obozie które prowadzę.

Lubię szachy, taniec, teatr, gry planszowe, szybkie spacery, rower, a zimą narty.

Jestem mamą dwójki dzieci – Hani 8 lat i Michała 12, ważne jest dla mnie by uczyć ich otwartość na świat, na ludzi, na poznawanie nowego, odkrywanie i eksplorowanie. Dać poczucie, że mogą być sprawcami swojego sukcesu, wspaniałej przygody i sposobu na własne życie. I tym chcę się podzielić z uczestnikami obozu.

Na obozie chcę inspirować i zachęcać do optymistycznego podejścia do życia – by budzić się rano z uśmiechem i przekonaniem, że będzie to dobry dzień. Rano będę prowadzić gimnastykę i taniec dla wszystkich, który doda energii i pozwoli zacząć dzień w kontakcie ze sobą i swoim ciałem.