KINGA NIKONOWICZ

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej specjalizacji nauczycielskiej oraz Dialogu i Doradztwa Społecznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Na co dzień czerpię dużo radości z tańca i wszelakiej aktywności fizycznej. Tańczę od dziecka, próbowałam różnych form tańca od disco po hip-hop i latino. Obecnie praktykuję taniec współczesny.

Od roku fascynuje mnie nie tylko praca z ciałem jako forma sztuki, ale również praca z nim jako kontaktu z samym sobą oraz drugim człowiekiem.

Ukończyłam Kurs Rozwojowy Terapii Tańcem i Ruchem, kurs choreoterapii w odreagowaniu napięć, kursy, webinary, warsztaty związane właśnie z poczuciem własnego ciała.

Co do innych form aktywności fizycznej to okazyjnie biorę udział w biegach z przeszkodami jak Runmageddon czy Formoza. Rekreacyjnie jeżdżę na rolkach i rowerze, ćwiczę pilates. Na obozie chętnie podzielę się moją pasją do odkrywania możliwości pracy z ciałem i ruchem.

Poza tym jestem otwarta na rozmowy, poznawanie i doświadczanie innych. Spotkanie z drugim człowiekiem zawsze mnie ciekawi. Z każdym jest ono inne i niepowtarzalne.