SEBASTIAN HOSA

Jestem absolwentem psychologii na WSB w Bydgoszczy. Obecnie kontynuuję naukę na WSG na kierunku ,,Przygotowanie Pedagogiczne” oraz studia II stopnia na kierunku „Zarządzanie – psychologia zarządzania”. Należę do grupy rozwojowej Gestalt.

Od dziecka uprawiam sport, ale najwięcej uwagi skupiłem dalekowschodnim sztukom walki. To właśnie one ukształtowały mój charakter, nauczyły dyscypliny, wytrwałości, pokory i szacunku do innych.

Znaczną część swojego życia poświęciłem nurkowaniu. Od 11 lat jestem Instruktorem Nurkowania największej na świecie federacji nurkowej PADI. Posiadam Certyfikaty uprawniające do nauczania 13 specjalizacji nurkowych, uprawnienia Instruktora Pierwszej Pomocy Przedmedycznej NFR oraz Ratownika Nurkowego PADI. Prowadzę kursy w Centrach Nurkowych w Polsce, na Gran Canarii, Fuerteventura, Malcie oraz na Cyprze, gdzie w tym czasie przeszkoliłem ponad tysiąc osób z różnych krajów. Nurkowanie nauczyło mnie cierpliwości, pomogło mi znaleźć równowagę i wewnętrzny spokój.

Od kilku lat praktykuję medytację oraz jogę. Dzięki sportowemu trybowi życia, który prowadzę, odnajduję równowagę w życiu, cieszę się bardzo dobrą kondycją, wspaniałym zdrowiem fizycznym i psychicznym. Naturalne reakcje chemiczne, które zachodzą w mózgu po każdym porannym treningu, pozwalają cieszyć się szczęściem każdego dnia i dzielić się dobrą energią ze wszystkimi dookoła.