Obóz młodzieżowy

ANETA BUREK-UCHMAN

BARDZIEJ OFICJALNIE – nauczycielka z 30-letnim stażem. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, Zarządzania Oświatą (Świdnica), Technik Relaksacyjnych (Wrocław), rocznego Kursu Rozwoju Umiejętności Interpersonalnych i Pomagania i 3-letniej Szkoły Counsellingu Gestalt (Kraków)

czytaj dalej …

RADOSŁAW JAKUBIAK

Skończyłem psychologię na UJ i grafikę na ASP w Poznaniu, Szkołę Counsellingu Gestalt, a teraz pracuję jako psychoterapeuta. Miałem okazję być już na kilku obozach jako wychowawca zarówno tych dla młodszych dzieciaków, jak i dla nastolatków. Każdy obóz to dla mnie czas inspirujących spotkań i bardzo rozwojowe wydarzenie.

Czytaj dalej…

 JOANNA SZULC-SOBCZYK

Absolwentka pedagogiki społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Trenerka I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Trenerka Dramy, mediatorka, facylitatorka, coach. Pracuje z Klientami biznesowymi, wspomagając rozwój ludzi i organizacji, szczególnie w dziedzinie umiejętności intra- i interpersonalnych.

Czytaj dalej…

KASIA NIŻEGORODCEW

Jestem matką 4 dzieci.

Jestem artystką. 

Jestem terapeutką w trakcie szkolenia (po II roku) w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie 

Czytaj dalej…

SZYMON NIŻEGORODCEW

Jako dziecko … pasjonowałem się historią, konstruowałem kolejki górskie i układy elektroniczne.

Miałem otwarte usta, jak mój tata pokazał mi pierwszy komputer na uczelni, na której pracował i ciemnię fotografii analogowej.

Czytaj dalej…

ANNA KUTKOWSKA

Z wykształcenia jestem aktorką, z zamiłowania reżyserką, trenerką i czułą przewodniczką. Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, a także Uniwersytetu Warszawskiego (Podyplomowe Studia Menedżerskie) i International College of Journalistics.

Czytaj dalej…

SACHIN ARASZKIEWICZ

Z wykształcenia jestem nauczycielem-anglistą, choć w tradycyjnych szkołach nie zagrzałem miejsca. Moja zawodowa przeszłość związana jest przede wszystkim z ruchem szkół demokratycznych

Czytaj dalej…

KATARZYNA KOPCIK

Jestem studentką Szkoły Psychoterapii Gestalt w Warszawie, studiuję także psychologię (dla magistrów), a z wykształcenia jestem kosmetologiem.

Czytaj dalej…

KATARZYNA MITSCHKE

Z wykształcenia jestem pedagogiem i polonistką. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu komunikacji (w tym Porozumienia Bez Przemocy). Od kilku lat jestem w procesie szkolenia na trenerkę Radical Honesty.

Czytaj dalej…

HUBERT CZEMIEROWSKI

…..

……

Czytaj dalej…

KAMIL URAWSKI

Kim jestem na co dzień? Nauczycielem w Szkole Mistrzostwa Sportowego i Zespole Szkół Budowlanych w Krakowie, gdzie poza nauczaniem staram się być również bardzo uważnym słuchaczem i zawsze otwartym rozmówcą.

Czytaj dalej…

HELENA RYCHEL

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej. Na co dzień pracuję z młodzieżą w krakowskiej fundacji prowadząc zarówno młodzieżowe grupy wsparcia, jak i indywidualne konsultacje.

Czytaj dalej…

MARCIN MICHALAK

Ukończyłem Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, dwustopniowe szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Czytaj dalej…

NICOLE JÓZEFACKA

Jestem studentką piątego roku studiów Fotografii na Uczelni Artystycznej w Poznaniu.

Ukończyłam szczecińskie Liceum Plastyczne, w którym odkrywałam świat w kolorach tęczy, ale czasami również czerni.

Czytaj dalej…

MIŁKA PASIERB

Jestem świeżo upieczonym psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbyłam staż w Małopolskim Ośrodku Fundacji Praesterno, pomagając przy prowadzeniu grupy psychoedukacyjnej oraz grupy terapeutycznej dla młodzieży, a także prowadząc spotkania indywidualne z nastolatką, co wciąż kontynuuję.

Czytaj dalej…

GABRIELA LAZAROWICZ

Jako osoba zawsze chętna do odkrywania nowego, nie tylko oferuję podzielenie się własnymi zainteresowaniami, ale też chętnie posłucham o pasjach naszych obozowiczów.

Czytaj dalej…

JĘDRZEJ DEROUICHE

Studiuję fotografię intermedialną oraz terapie Gestalt. Interesuje mnie kino dokumentalne, które układa przypadek w opowieści o nas samych.

Czytaj dalej…

AGATA KLUCZEWSKA

Na co dzień zarządzam zespołem przedszkolno-żłobkowym „Krasnal” pracującym w oparciu o Porozumienie bez Przemocy. Jestem również mentorem matematyki w Wolnej Szkole „Przestrzeń”.

Czytaj dalej…

PATRYCJA ZELINKA

Jestem studentką drugiego roku psychologii na WSB. Ukończyłam roczny kurs Arteterapii i Choreoterapii w Akademii Anny Glińskiej-Lachowicz.

Czytaj dalej…

ANNA KOŹLIŃSKA

Prowadzę warsztaty rozwojowe, psychoedukacyjne i kreatywne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obszary, którymi się zajmuję to m.in wspieranie w rozwijaniu samoakceptacji i kompetencji miękkich takich jak: radzenie sobie ze stresem, współpraca czy komunikacja.

Czytaj dalej…

KASIA SPISAK

Skończyłam psychologię i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim, a kilka lat później Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Szkołę Counsellingu Gestalt.

Czytaj dalej…

KIRA DOBROCZYŃSKA

Jestem mamą dziewięcioletniej córki i siedemnastoletniego syna. Od ponad dwudziestu lat prowadzę działalność gospodarczą w zakresie projektów marketingowych skierowanych bezpośrednio do klienta w punktach sprzedaży, współpracując z młodzieżą licealną i studentami.

Czytaj dalej…

MILENA BUSZKIEWICZ

Z wykształcenia jestem filolożką i projektantką rozwiązań, z zamiłowania dziennikarką i wydawczynią. Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim, w School of Form i Design Thinking Institute.

Czytaj dalej…

KASIA PORCZAK

Jestem malarką, nauczycielką, prowadziłam już warsztaty na obozie Gestalt w 2020 roku. Ukończyłam studia z wyróżnieniem w Pracowni Rzeźby u Profesora Adama Myjaka na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie;

Czytaj dalej…

IZABELA SZALEWSKA

Jestem specjalistą ds. Terapii Środowiskowej PTP.
Ukończyłam Akademie Pedagogiki Specjalnej – w Warszawie kierunek pedagogika terapeutyczna.

Czytaj dalej…

DARIUSZ BRONOWSKI

Z wykształcenia jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą,

absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologia Kliniczna.

Czytaj dalej…

MACIEJ ANDRUSIEWICZ

Ukończyłem psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2014 roku. W kolejnych latach zrealizowałem kurs psychoterapii organizowany przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czytaj dalej…

Obóz dziecięcy

AGATA HEYMANN

Agata Heymann lubi dzieci (wszystkie!) i z radością uczy się od nich. Dostrzega niezwykłość zwykłych rzeczy, które wykorzystuje do wspólnych zabaw. Kreatywna, zaangażowana, spontaniczna, czasem obsypuje świat złotym pyłkiem.

 Czytaj dalej …

DANUTA DŁUGOSZ

W tym roku, po raz czwarty będę kierowała obozem dla dzieci. Przygotowanie i prowadzenie obozu Gestalt jest dla mnie przyjemnością, daje satysfakcję i dużo radości.

Czytaj dalej …

JACEK FRYŚ

Jestem ojcem pięciu dzieciaków. Najmłodsza córka ma 11 lat. Moje doświadczenie w pracy z dziećmi sięgają moich najmłodszych lat, kiedy byłem harcerzem i prowadziłem drużynę harcerską o specjalności jazda konna.

Czytaj dalej …

JUSTYNA SACHA

Jestem counsellorką Gestalt w szkoleniu w Centrum Counsellingu Gestalt, pracuję z kobietami i uwielbiam podróże. Jestem instruktorką jeździectwa oraz fitnessu, lubię taniec oraz wszelakie zajęcia twórcze.

Czytaj dalej …

ALEKSANDRA JANOWICZ

Studiuję psychoterapię Gestalt w WSPG, mieszkam nad morzem w Gdańsku i uwielbiam aktywne spędzanie czasu, długie wyprawy rowerowe i spacery po lesie jak przystało na córkę leśniczego.

Czytaj dalej …

AGA BURDA

Jestem socjolożką. Ukończyłam roczny Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, roczną Akademię Proaktywnego Przywództwa, programu opartego na psychologii zachodniej i wschodniej

Czytaj dalej …

KAROLINA PAWŁOWICZ

Ukończyłam technikum na kierunku „technik informatyk” oraz czwartą klasę szkoły muzycznej II stopnia.

Obecnie studiuję psychologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Czytaj dalej …

MARTA GOŁĘBIEWSKA

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyłam kierunek z dziedziny pedagogiki i resocjalizacji.

Czytaj dalej …

MAGDALENA ŻURAWSKA

Jestem muzyko-terapeutką, socjolożką i terapeutką Gestalt w trakcie certyfikacji (III rok szkoły). Uwielbiam tworzyć i komunikować się ze światem muzyką/kolażem/gotowaniem.

Czytaj dalej …

ZUZANNA FILIPOWSKA

Jestem psychoterapeutką w procesie szkolenia, gestaltystką i socjolożką. Wspieram
i towarzyszę dorosłym i dzieciom w ich przeżywaniu świata, prowadząc sesje indywidualne, grupy rozwojowe i grupy wsparcia.

Czytaj dalej …

KATARZYNA TOMICZEK

Jestem pedagogiem specjalnym, coachem, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Jestem certyfikowanym trenerem I i II stopnia TUS.

Czytaj dalej …

ANNA MALINOWSKA

Z wykształcenia jestem filolożką (UW i paryska Sorbona), z zamiłowania – masażystką lomi lomi.
Od 2 lat pracuję w szkole podstawowej towarzysząc „dzieciom z trudnościami”.

Czytaj dalej …

KASIA STARCZEWSKA

Pracuję w szkole podstawowej jako nauczyciel wspomagający rozwój emocjonalny,

społeczny oraz poznawczy uczniów z autyzmem.

Czytaj dalej …

TOMEK SACHA

Jestem instruktorem sportu, drużynowym zuchowym i harcerskim, byłym żołnierzem.

Jestem tatą 10-letniego Leo i 4-letniego Teo.

Czytaj dalej …

ZUZANNA SZKRABKO

Jestem studentką III roku psychologii na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Bardzo lubię pracę z dziećmi, szybko łapię z nimi kontakt i staram się zwracać uwagę na potrzeby każdego z nich.

Czytaj dalej …

KRZYSZTOF ŁYSOŃ

Jestem osobą empatyczną, otwartą, z łatwością nawiązuję kontakt z ludźmi w różnym wieku i nie boję się nowych wyzwań.  Obecnie z żoną pracuję w schronisku na Hali Kondratowej pod Giewontem w Tatrach.

Czytaj dalej …

DARIA RADCZUK

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego, trenerem personalnym (specjalizacja triathlon) oraz wychowawcą kolonijnym.

Czytaj dalej …